Sana daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinde çerezler ile toplanan kişisel verilerin Veri Politikamız - Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.

Devlet Opera ve Bale
Göbekli Tepe

Announcement

ISTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ “FIDELIO” TEMSİLLERİ HAKKINDA DUYURU


​Değerli Sanatseverler,

Sanat takvimimizde elimizde olmayan ve sağlık tedbirleri çerçevesinde yapılan tüm değişiklikler konusunda göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz.

Bildiğiniz üzere ülkemizde koronavirüs halen etkisini sürdürmekte, bizler de ona karşı sanatın iyileştirici gücüyle ayakta durmaktayız. Ancak sanatçılarımızın, teknik ekibimizin ve sizlerin sağlığı bizim için çok daha önem arz etmektedir.

Bu bağlamda takvimimizde sağlık tedbirlerinin öne çıkması sebebiyle bazı değişiklikler ve ertelemeler kaçınılmaz olmuştur.

20 Ocak 2022 Perşembe ve 22 Ocak 2022 Cumartesi tarihinde Kadıköy Belediyesi Süreyya Opera Sahnesi'nde gerçekleştirmeyi planladığımız "Fidelio" temsillerimizi sanatçılarımızın sağlık önlemleri gerekçesiyle gerçekleştiremiyoruz. 

Bilet iadesi yapmak isteyen seyircilerimiz için:

Biletlerini Online alan sanatseverlerimizin bilet iade ücretleri kartlarına yansıtılacaktır. 

Biletlerini gişeden alan seyircilerimizin ise iade sırasında Süreyya Gişesi’ne biletlerini teslim etmeleri gerekmektedir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Sevgiyle, sanatla ve sağlıkla kalınız.