In order to provide you with a better shopping experience, we place cookies on our site, and will continue to use personal data collected with cookies in accordance with our Data Policy - the purposes and methods and regulations set forth in our information.

Devlet Opera ve Bale
Patara

Announcement List

Değerli İzleyicilerimiz; Devlet Opera Balesi Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan 1 Mart 2023 tarihine kadar olan Temsiller (Çocuk Oyunları hariç) ülkemizin yaşamış olduğu trajik deprem felaketi sebebi ile iptal edilmiştir.
Değerli İzleyicilerimiz; Ankara Devlet Opera Balesi Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan 1 Mart 2023 tarihine kadar olan Temsiller (Çocuk Oyunları hariç) ülkemizin yaşamış olduğu trajik deprem felaketi sebebi ile iptal edilmiştir.
​Değerli İzleyicilerimiz; İstanbul Devlet Opera Balesi Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan 1 Mart 2023 tarihine kadar olan Temsiller (Çocuk Oyunları hariç) ülkemizin yaşamış olduğu trajik deprem felaketi sebebi ile iptal edilmiştir.
Değerli İzleyicilerimiz; İzmir Devlet Opera Balesi Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan 1 Mart 2023 tarihine kadar olan Temsiller (Çocuk Oyunları hariç) ülkemizin yaşamış olduğu trajik deprem felaketi sebebi ile iptal edilmiştir.
Değerli İzleyicilerimiz; Mersin Devlet Opera Balesi Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan 1 Mart 2023 tarihine kadar olan Temsiller (Çocuk Oyunları hariç) ülkemizin yaşamış olduğu trajik deprem felaketi sebebi ile iptal edilmiştir.
Değerli İzleyicilerimiz; Antalya Devlet Opera Balesi Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan 1 Mart 2023 tarihine kadar olan Temsiller (Çocuk Oyunları hariç) ülkemizin yaşamış olduğu trajik deprem felaketi sebebi ile iptal edilmiştir.
Değerli İzleyicilerimiz; Samsun Devlet Opera Balesi Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan 1 Mart 2023 tarihine kadar olan Temsiller (Çocuk Oyunları hariç) ülkemizin yaşamış olduğu trajik deprem felaketi sebebi ile iptal edilmiştir.
Ankara Devlet Opera Balesi Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan tüm temsil, konser ve etkinliklerimiz ulusça yaşadığımız trajik deprem felaketi nedeni ile ikinci bir açıklamaya kadar durdurulmuştur. Bu trajik deprem felaketinde yaşamlarını yitiren tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.
​Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen ve birçok ilimizde hissedilen deprem nedeniyle Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü'ne bağlı müdürlüklerimizin bugün ve yarın (6-7 Şubat 2023) yapacakları tüm temsiller iptal edilmiştir.​ Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, değerli ailelerine sabır, yaralılara acil şifalar dileriz. Aziz milletimize geçmiş olsun. Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü
ANKARA DEVLET OPERA ve BALESİ TOSCA TEMSİLİ HAKKINDA DUYURU Kahramanmaraş'ta yaşanan üzücü deprem felaketi nedeniyle, 6 Şubat 2023 tarihinde Opera Sahnesinde gerçekleştirilmesi planlanan 'Tosca ' temsili iptal edilmiştir.
12345678910...