In order to provide you with a better shopping experience, we place cookies on our site, and will continue to use personal data collected with cookies in accordance with our Data Policy - the purposes and methods and regulations set forth in our information.

Devlet Opera ve Bale
Patara

Announcement List

İSTANBUL DEVLET OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ NORDİK BESTECİLER KONSERİ HAKKINDA DUYURU
SÖZLEŞMELİ PERSONEL SINAV SONUÇLARI HAKKINDA DUYURU
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AYDINLATMA METNİ VE İLGİLİ KİŞİ BAŞVURU FORMU
DEVLET OPERA ve BALESİ KURUMSAL LOGO Devlet Opera ve Balesi Kurumsal Logolarını indirebileceğiniz sayfa
​ İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ “CUMHURİYET KONSERİ” HAKKINDA DUYURU Değerli Sanatseverler, 29 Ekim 2022 tarihinde Atatürk Kültür Merkezi Türk Telekom Opera Salonu’nda gerçekleştirilecek olan Cumhuriyet Konserimiz 30 Ekim 2022 tarihine alınmıştır.
SAMSUN DEVLET OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ ÇOCUK KOROSU SINAV SONUCU HAKKINDA DUYURU Sınavda başarılı olan öğrencilerin velileri, kesin kayıt için 26 Ekim 2022 Çarşamba günü mesai sonuna kadar Samsun Devlet Opera ve Balesi İdari, Mali ve Sosyal İşler Müdürlüğüne kimlik ibrazı ile şahsen başvurmaları gerekmektedir.
SAMSUN DEVLET OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ ÇOCUK BALESİ SINAV SONUCU HAKKINDA DUYURU
Amasra’da meydana gelen elim patlama sebebiyle. Devlet Opera ve Balesi’nin bugün ve yarın (15 – 16 Ekim 2022) sahneleyeceği, festivaller dahil tüm konser, tiyatro, opera ve sahne etkinlikleri (çocuk oyunları hariç ) iptal edilmiştir..
ANKARA DEVLET OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ 29 EKİM 2022 "CUMHURİYET BAYRAMI KONSERİ (DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI BANDOSU) TEMSİLİ HAKKINDA DUYURU 29 Ekim 2022 tarihinde Opera Sahnesi’nde gerçekleştirilmesi planlanan "Cumhuriyet Bayramı Konseri (Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Bandosu)” temsilimiz aynı tarihte saat 20.00 olarak değiştirilmiştir.
SAMSUN OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ ÇOCUK BALESİ ve ÇOCUK KOROSU SINAV DUYURUSU
12345678910...