In order to provide you with a better shopping experience, we place cookies on our site, and will continue to use personal data collected with cookies in accordance with our Data Policy - the purposes and methods and regulations set forth in our information.

Devlet Opera ve Bale
Göbekli Tepe

Announcement List

27 Ocak 2021 Tarihinde TRT2'de Yayınlanacak Konserimiz Hakkında Duyuru.
İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü “Bale Gala” Temsili Hakkında Duyuru! 24-27 Aralık tarihlerinde sahnelenmesi planlanan “Bale Gala” temsillerimiz, ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yeni temsil tarihleri en yakın zamanda paylaşılacaktır. Saygıyla duyurulur.
İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü “Beethoven No.3 Vokal” Konseri Hakkında Duyuru! 12 Aralık tarihinde yapılması planlanan "Beethoven No.3 Vokal" konserimiz ileri bir tarihe ertelenmiştir. Konserin yeni tarihi en yakın zamanda paylaşılacaktır. Saygıyla duyurulur.
İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü “Uzak - Yakın” Temsili Hakkında Duyuru! 16 Aralık tarihinde sahnelenmesi planlanan "Uzak-Yakın" temsilimiz ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yeni temsil tarihi en yakın zamanda paylaşılacaktır. Saygıyla duyurulur.
İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü “Beethoven Kutlamaları Fidelio” Hakkında Duyuru! 11-15-17-19 Aralık tarihlerinde, Beethoven Kutlamaları kapsamında yapılması planlanan "Fidelio" operasının konser versiyonu ileri bir tarihe ertelenmiştir. Eserin yeni tarihleri en yakın zamanda paylaşılacaktır. Saygıyla duyurulur.
İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü "Üç Çello" Konseri Hakkında Duyuru. ​​8 Aralık akşamı gerçekleştirilmesi planlanan “ÜÇ ÇELLO” konserimiz ileri bir tarihe ertelenmiştir. Konserin yeni tarihi en yakın zamanda paylaşılacaktır. Saygıyla duyurulur. ​​
Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü "Doğudan Batıya Sesler" Konseri hakkında duyuru
Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü "Rengarenk Ezgiler" Konseri hakkında duyuru.
Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü "Vivo Quartet" Konseri hakkında duyuru.
İSTANBUL DEVLET OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ" BAROK KONSER "HAKKINDA DUYURU ​​4 Aralık Akşamı Büyükyalı Fişekhane'de gerçekleştirilmesi planlanan "Barok Konser" ileri bir tarihe ertelenmiştir. Konserin yeni tarihi en yakın zamanda paylaşılacaktır. Saygıyla duyurulur. ​
12345678910...