Sana daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinde çerezler ile toplanan kişisel verilerin Veri Politikamız - Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.

Devlet Opera ve Bale
Göbekli Tepe

Duyurular

657 sayılı DMK'nın 4 üncü maddesinin B fıkrası uyarınca 6/6/1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların ek 8 inci maddesi kapsamında 77 personel alımı yapılacaktır.
657 sayılı DMK'nın 4 üncü maddesinin B fıkrası uyarınca 6/6/1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların ek 8 inci maddesi kapsamında 77 personel alımı yapılacaktır. İlan Duyurusu ve Başvuru Belgesi Ektedir. ​Sınav başvuruları 05.02.2021 tarihinden 19.02.2021 tarihi saat 17:00'a kadar e posta yoluyla alınacaktır. Son başvuru tarihi bittikten sonra sınav giriş tarihleri ve saatleri ayrıca WEB sitemizde yayımlanacaktır.
27 Ocak 2021 Tarihinde TRT2'de Yayınlanacak Konserimiz Hakkında Duyuru.
İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü “Bale Gala” Temsili Hakkında Duyuru! 24-27 Aralık tarihlerinde sahnelenmesi planlanan “Bale Gala” temsillerimiz, ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yeni temsil tarihleri en yakın zamanda paylaşılacaktır. Saygıyla duyurulur.
İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü “Beethoven No.3 Vokal” Konseri Hakkında Duyuru! 12 Aralık tarihinde yapılması planlanan "Beethoven No.3 Vokal" konserimiz ileri bir tarihe ertelenmiştir. Konserin yeni tarihi en yakın zamanda paylaşılacaktır. Saygıyla duyurulur.
İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü “Uzak - Yakın” Temsili Hakkında Duyuru! 16 Aralık tarihinde sahnelenmesi planlanan "Uzak-Yakın" temsilimiz ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yeni temsil tarihi en yakın zamanda paylaşılacaktır. Saygıyla duyurulur.
İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü “Beethoven Kutlamaları Fidelio” Hakkında Duyuru! 11-15-17-19 Aralık tarihlerinde, Beethoven Kutlamaları kapsamında yapılması planlanan "Fidelio" operasının konser versiyonu ileri bir tarihe ertelenmiştir. Eserin yeni tarihleri en yakın zamanda paylaşılacaktır. Saygıyla duyurulur.
İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü "Üç Çello" Konseri Hakkında Duyuru. ​​8 Aralık akşamı gerçekleştirilmesi planlanan “ÜÇ ÇELLO” konserimiz ileri bir tarihe ertelenmiştir. Konserin yeni tarihi en yakın zamanda paylaşılacaktır. Saygıyla duyurulur. ​​
Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü "Doğudan Batıya Sesler" Konseri hakkında duyuru
Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü "Rengarenk Ezgiler" Konseri hakkında duyuru.
12345678910...