Sana daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinde çerezler ile toplanan kişisel verilerin Veri Politikamız - Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.

Devlet Opera ve Bale
Göbekli Tepe

Duyurular

İZMİR DEVLET OPERA ve BALESİ "FINDIKKIRAN" TEMSİLİ HAKKINDA DUYURU 25 – 27 – 29 Ocak 2022 tarihlerinde yapılacak olan "Fındıkkıran" etkinliklerimizin, 22 – 24 – 26 Şubat 2022 tarihlerinde gerçekleşmesi planlanmıştır.
ANKARA DEVLET OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ "Cavalleria Rusticana" TEMSİLİ HAKKINDA DUYURU 29 Ocak 2022 Cumartesi akşamı sahnelenecek olan " Cavalleria Rusticana " temsilimiz yerine “Saraydan Kız Kaçırma” temsilimiz sahnelenecektir.
ANKARA DEVLET OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ "C 19" TEMSİLİ HAKKINDA DUYURU 15 Ocak 2022 Cumartesi gerçekleştirmeyi planladığımız "C 19" temsilimiz, pandemi önlemleri sebebiyle iptal edilmiştir.
ANKARA DEVLET OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ "Cavalleria Rusticana" TEMSİLİ HAKKINDA DUYURU 17 Ocak 2022 Pazartesi akşamı sahnelenecek olan "Cavalleria Rusticana" temsilimiz yerine “Saraydan Kız Kaçırma” temsilimiz sahnelenecektir.
ANKARA DEVLET OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ "I Pagliacci" TEMSİLİ HAKKINDA DUYURU 22 Ocak 2022 "I Pagliacci" temsilimiz iptal olmuş olup, bilet iadesi yapılacaktır.
ANKARA DEVLET OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ "VİVO QUARTET İLE DANS" TEMSİLİ HAKKINDA DUYURU 12 Ocak 2022 "Vivo Quartet ile Dans" temsilimiz iptal olmuş olup, bilet iadesi yapılacaktır.
MERSİN DEVLET OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ KUVA’Yİ MİLLİYE’NİN İNSAN MANZARALARI, DON GIOVANNI, OPERACAPELLA​, ESERLERİ HAKKINDA DUYURU
İZMİR DEVLET OPERA ve BALESİ "LA TRAVIATA" TEMSİLİ HAKKINDA DUYURU Bu bağlamda takvimimizdeki değişiklikler kaçınılmaz olmuştur. 15 – 18 ve 20 Ocak 2022 tarihlerinde yapılması planlanan "La Traviata" temsilimiz iptal olmuş olup, tarafınıza biletlerinizin iadesi yapılacaktır.
ANKARA DEVLET OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ "I PAGLIACCI" TEMSİLİ HAKKINDA DUYURU 13 Ocak 2022 "I Pagliacci" temsilimiz iptal olmuş olup, bilet iadesi yapılacaktır.
ISTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ “FIDELIO” TEMSİLLERİ HAKKINDA DUYURU 20 Ocak Perşembe ve 22 Ocak Cumartesi tarihli "FIDELIO" temsilleri gerçekleştirilemeyecektir.
12345678910...