Devlet Opera ve Bale
Troy Çanakkale

Duyurular

1. Uluslararası Gaziantep Opera ve Bale Festivali 1. Uluslararası Gaziantep Opera ve Bale Festivali 01-12 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
6. Uluslararası İstanbul Bale Yarışması 6. Uluslararası İstanbul Bale Yarışması 02-10 Temmuz 2018 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
Mersin Müdürlüğümüze Sözleşmeli Personel alımı yapılacaktır. Genel Müdürlüğümüz Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü’nün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Temsil/Gün Başına Çalışma Gurubunda sözleşmeli 1 Atölye Elemanı (ses Efekt Uzmanı) alınacaktır.
Sihirli Flüt(Tamino'nun Rüyası) 15 ve 22 Nisan tarihlerinde, Süreyya Opera Sahnesi’nde gerçekleştirilecek olan SİHİRLİ FLÜT (TAMINO’NUN RÜYASI) adlı çocuk operası yerine, teknik nedenlerden dolayı, ÇOCUKLAR OPERADA interaktif çocuk oyunu sahnelenecektir. Satın alınan biletler bu eser iç
Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı Genel Müdürlüğümüz Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil/Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 1 (bir) Misafir Sözleşmeli Bale Sanatçısı alınacaktır.
Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı Genel Müdürlüğümüz Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü’nün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil/Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 1 Adet Bale Sanatçısı (Balerin) alınacaktır.
Antalya Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Personel Alımı Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünde Personel ihtiyacını karşılamak ve sözleşmeli olarak çalıştırılmak üzere, Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil/Gün Başına pozisyonunda, 1 Sanatsal Yardımcı (Reji Asistanı) Eleman sözleşmeli sanatç
İzmir Devlet Opera ve Balesi Atölye Elemanı Sınav Sonucu İzmir Devlet Opera ve Balesi Atölye Elemanı Sınav Sonucu
İzmir Devlet Opera ve Balesi Orkestra Sanatçısı Sınav Sonucu İzmir Devlet Opera ve Balesi Orkestra Sanatçısı Sınav Sonucu
İzmir Devlet Opera ve Balesi Personel Alım İlanı Genel Müdürlüğümüz İzmir Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda, Temsil/Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 1 (bir) Adet Sanatsal Yardımcı Elemanı alımı yapılacaktır.