Sana daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinde çerezler ile toplanan kişisel verilerin Veri Politikamız - Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.

Devlet Opera ve Bale
Patara

Duyurular

ANKARA DEVLET OPERA ve BALESİ ALİŞ İLE MAVİŞ ÇOCUK OYUNU TEMSİLİ HAKKINDA DUYURU ​Değerli Sanatseverler, 7 Mayıs 2023 tarihinde sahnelenmesi planlanan Aliş ile Maviş adlı çocuk oyunumuz, teknik sebeplerden dolayı ertelenmistir.
Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü "Aliş ile Maviş" eseri hakkında iptal duyurusu. 8 Nisan 2023 tarihinde sahnelenecek olan Aliş ile Maviş adlı çocuk oyunumuz, Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen depremde etkilenen depremzede çocuklar için turneye gideceğinden iptal edilmiştir.
Değerli İzleyicilerimiz; Devlet Opera Balesi Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan 1 Mart 2023 tarihine kadar olan Temsiller (Çocuk Oyunları hariç) ülkemizin yaşamış olduğu trajik deprem felaketi sebebi ile iptal edilmiştir.
Değerli İzleyicilerimiz; Ankara Devlet Opera Balesi Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan 1 Mart 2023 tarihine kadar olan Temsiller (Çocuk Oyunları hariç) ülkemizin yaşamış olduğu trajik deprem felaketi sebebi ile iptal edilmiştir.
​Değerli İzleyicilerimiz; İstanbul Devlet Opera Balesi Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan 1 Mart 2023 tarihine kadar olan Temsiller (Çocuk Oyunları hariç) ülkemizin yaşamış olduğu trajik deprem felaketi sebebi ile iptal edilmiştir.
Değerli İzleyicilerimiz; İzmir Devlet Opera Balesi Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan 1 Mart 2023 tarihine kadar olan Temsiller (Çocuk Oyunları hariç) ülkemizin yaşamış olduğu trajik deprem felaketi sebebi ile iptal edilmiştir.
Değerli İzleyicilerimiz; Mersin Devlet Opera Balesi Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan 1 Mart 2023 tarihine kadar olan Temsiller (Çocuk Oyunları hariç) ülkemizin yaşamış olduğu trajik deprem felaketi sebebi ile iptal edilmiştir.
Değerli İzleyicilerimiz; Antalya Devlet Opera Balesi Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan 1 Mart 2023 tarihine kadar olan Temsiller (Çocuk Oyunları hariç) ülkemizin yaşamış olduğu trajik deprem felaketi sebebi ile iptal edilmiştir.
Değerli İzleyicilerimiz; Samsun Devlet Opera Balesi Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan 1 Mart 2023 tarihine kadar olan Temsiller (Çocuk Oyunları hariç) ülkemizin yaşamış olduğu trajik deprem felaketi sebebi ile iptal edilmiştir.
Ankara Devlet Opera Balesi Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan tüm temsil, konser ve etkinliklerimiz ulusça yaşadığımız trajik deprem felaketi nedeni ile ikinci bir açıklamaya kadar durdurulmuştur. Bu trajik deprem felaketinde yaşamlarını yitiren tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.
12345678910...