Sana daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinde çerezler ile toplanan kişisel verilerin Veri Politikamız - Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.

Devlet Opera ve Bale
Patara

Duyurular

28 MAYIS / 12 HAZİRAN 2022 BAŞKENT KÜLTÜR YOLU FESTİVALİ DEVLET OPERA VE BALESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SAHNELENECEK ESERLER Eser içerikleri için tıklayınız.
İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ, 4 MAYIS TARİHLİ YUNUS MANA/ ALAZ İLE CEMRE TEMSİLİ HAKKINDA DUYURU
İSTANBUL DEVLET OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ "Yunus Mânâ" ve "Alaz ile Cemre" ESERİ HAKKINDA DUYURU 22 Mart 2022 tarihlerinde Kadıköy Belediyesi Süreyya Opera Sahnesi'nde gerçekleştirmeyi planladığımız "Yunus Mânâ" ve "Alaz ile Cemre" temsillerimiz sağlık nedenleriyle gerçekleştirilemeyecektir.
İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ 19 MART TARİHLİ ŞEHİR-ORMAN TEMSİLİ ERTELEME DUYURUSU 19 Mart Cumartesi saat 17.00'da Atatürk Kültür Merkezi Tiyatro Sahnesi’nde sanatseverlerle buluşması planlanan "ŞEHİR-ORMAN" temsilimiz, olumsuz hava şartlarından dolayı 16 Nisan 2022 saat 17.00'a ertelenmiştir.
İSTANBUL DEVLET OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ "KONTRASTLAR" ESERİ HAKKINDA DUYURU 13 Mart Pazar saat 16.00'da Kadıköy Belediyesi Süreyya Opera Sahnesi’nde sanatseverlerle buluşması planlanan "KONTRASTLAR" oda müziği konserimiz, olumsuz hava şartlarından dolayı 17 Nisan 2022 Pazar saat 16.00'da gerçekleştirilecektir.
SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI SINAV TARİHİ, SAATİ VE YERİ HAKKINDA DUYURU
ANKARA DEVLET OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ "GANGSTER" TEMSİLİ HAKKINDA DUYURU 12 Mart 2022 Cumartesi gerçekleştirmeyi planladığımız "Gangster" temsilimiz, pandemi önlemleri sebebiyle iptal edilmiştir. Bilet iadesi yapılacaktır.
İSTANBUL DEVLET OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ "HER KADININ BİR HİKAYESİ VAR" ESERİ HAKKINDA DUYURU
​İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ 10 MART TARİHLİ "BACH GECESİ" ERTELEME DUYURUSU 10 Mart Perşembe saat 20.00'da Kadıköy Belediyesi Süreyya Opera Sahnesi’nde sanatseverlerle buluşması planlanan "BACH GECESİ" konserimiz, olumsuz hava şartlarından dolayı İstanbul Valiliği'nden gelen önlemler gereği 5 Nisan 2022 tarihine ertelenmiştir.
​İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ 12 MART TARİHLİ "ŞEHİR-ORMAN" ERTELEME DUYURUSU 12 Mart Cumartesi saat 17.00'da Atatürk Kültür Merkezi Tiyatro Sahnesi’nde sanatseverlerle buluşması planlanan "ŞEHİR-ORMAN" temsilimiz, olumsuz hava şartlarından dolayı İstanbul Valiliği'nden gelen önlemler gereği 12 Nisan 2022 saat 20.00'a ertelenmişti
12345678910...