Sana daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinde çerezler ile toplanan kişisel verilerin Veri Politikamız - Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.

Devlet Opera ve Bale
Patara

KONU

İstanbul Devlet Opera ve Balesi, yeni yılı zengin bir konser programının sunulacağı 'Yeni Yıl Konseri' ile kutlamaya hazırlanıyor. İstanbul Devlet Opera ve Balesi Orkestrası, Korosu ve solistlerinin sahnede olacağı gecede; dünya opera repertuvarının sevilen opera ve operetlerinden bölümler ve yine sevilen marşlar, polkalar seslendirilecek.

'Yeni Yıl' konseri programında; Rossini'nin 'Guillaume Tell', La Cenerentola(Külkedisi), Il Barbiere di Siviglia (Sevil Berberi); Bizet'nin Les Pêcheurs de Perles (İnci Avcısı); Dvo?ák'ın Rusalka; Donizetti'nin La Fille du Régiment (Alayın Kızı); Lehár'ın Die Lustige Witwe (Şen Dul), Giuditta; Strauss'un Die Fledermaus (Yarasa); Offenbach'ın La Belle Hélène (Güzel Helen); Kálmán'ın Die Csárdásfürstin (Çardaş Prensesi) eserlerinden aryalar ve sürpriz parçalar seslendirilecek.


YENİ YIL KONSERİ

VİDEOTEMSİL TARİHİ

GALERİ


MEDYA YANSIMALARI