In order to provide you with a better shopping experience, we place cookies on our site, and will continue to use personal data collected with cookies in accordance with our Data Policy - the purposes and methods and regulations set forth in our information.

Devlet Opera ve Bale
Patara

Announcement

Değerli İzleyicilerimiz; Mersin Devlet Opera Balesi Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan 1 Mart 2023 tarihine kadar olan Temsiller (Çocuk Oyunları hariç) ülkemizin yaşamış olduğu trajik deprem felaketi sebebi ile iptal edilmiştir.


Değerli İzleyicilerimiz;

Devlet Opera Balesi Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan 1 Mart 2023 tarihine kadar olan Temsiller (Çocuk Oyunları hariç) ülkemizin yaşamış olduğu trajik deprem felaketi sebebi ile iptal edilmiştir. Çocuk oyunları 18. Şubat. 2023 Cumartesi gününden itibaren sahnelenmeye başlayacaktır. Kaybettiğimiz vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.
Online biletlerini alan izleyicilerimizin biletleri iptal edilmiş olup iade süreci başlatılmıştır. İade süreci ile ilgili gerekli bilgilendirme önümüzde ki günlerde tarafınıza yapılacaktır Gişeden bilet alan izleyicilerimiz gişeden en kısa süre içinde işlem yapabilirler. ​