In order to provide you with a better shopping experience, we place cookies on our site, and will continue to use personal data collected with cookies in accordance with our Data Policy - the purposes and methods and regulations set forth in our information.

Devlet Opera ve Bale
Patara

Announcement

İSTANBUL DEVLET OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ NORDİK BESTECİLER KONSERİ HAKKINDA DUYURU


​Değerli Sanatseverler,
Sanat takvimimizde elimizde olmayan ve sağlık tedbirleri çerçevesinde yapılan tüm değişiklikler konusunda göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz.
15 Kasım 2022 akşamı Kadıköy Belediyesi Süreyya Opera Sahnesi'nde gerçekleştirmeyi planladığımız "NORDİK BESTECİLER" konserimiz, solist sanatçımızın rahatsızlığı sebebi ile gerçekleştirilemeyecektir. Onun yerine 15 Kasım akşamı “NAPOLİTEN KONSERİ” ile saat 20.00’da Kadıköy Belediyesi Süreyya Opera Sahnesi’nde sanatseverlerimiz ile buluşuyoruz.
Bilet iadesi yapmak isteyen seyircilerimiz için:
Biletlerinizi Online aldıysanız; biletinizin iadesi ya da değişikliği için info@biletinial.com adresine PNR numarasını belirterek mail atabilirsiniz.
Biletlerini gişeden alan seyircilerimizin ise iade sırasında Süreyya Gişesi’ne biletlerini teslim etmeleri gerekmektedir.
Anlayışınız için teşekkür eder, solist sanatçımıza acil şifalar dileriz.
Sevgiyle, sanatla ve sağlıkla kalınız.