Sana daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinde çerezler ile toplanan kişisel verilerin Veri Politikamız - Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.

Devlet Opera ve Bale
Patara
GÖKÇE AKSU

1992 yılında İzmir'de doğdu. 2001-2003 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarında kursiyer olarak bale eğitimi aldı. 2003 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarında tam zamanlı olarak bale eğitime başladı. 2006 ve 2009 yıllarında Uğur Seyrek yönetiminde olan Aspat Dans platformu workshop larına katıldı.2007 yılında Salzburg International Ballet Academy nin yaz kursuna katıldı. 2013 yılında Ankara Devlet Opera ve Balesinde sözleşmeli olarak çalışmaya başladı, 2014 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarından mezun oldu.


Görev aldığı opera eserleri;

Seslerle Anadolu, Fantastik, Arşın Mal Alan, Carmen, Yarasa .


Görev aldığı bale eserleri;

Notre Dame'ın Kamburu, Sevginin Bedeli, Kont Drakula, Harem, Dostlar Beni Hatırlasın, Coppelia, Akdeniz Esintisi, Amadeus, Hamlet, Yevgeni Onegın Halen Ankara Devlet Opera ve Balesinde misafir sanatçı olarak çalışmaktadır.


GALERİ