Sana daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinde çerezler ile toplanan kişisel verilerin Veri Politikamız - Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.

Devlet Opera ve Bale
Patara
NAZLI EZGİ ZıREK

1988 YILINDA ANKARADA DOĞDU.İLK MÜZİK ÇALIŞMALARINA KÜLTÜR BAKANLIĞI ÇOCUK KOROSU İLE BAŞLADI. İLKOKUL YILLARINDA KEMAN ÇALIŞMALARINI AZERİ SANATÇI TERLAN KULİYEV İLE SÜRDÜREREK; 1999 YILINDA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ DEVLET KOSERVATUVARI KEMAN BÖLÜMÜNE LUDMİLA SİROTİNA'nin ÖĞRENCİSİ OLARAK KABUL EDİLDİ. ODA MÜZİĞİ ÇALIŞMALARINI İLYA SİROTİN İLE SÜRDÜREREK YURT İÇİNDE ÇEŞİTLİ ŞEHİRLERDE ODA MÜZİĞİ KONSERLERİNE KATILDI. 2005-2007 TARİHLERİ ARASINDA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK ORKESTRASI İLE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRDÜ AYNI ORKESTRA İLE SAYISIZ KONSERLERE KATILDI. DEĞİŞİK ZAMANLARDA ESKİŞEHİR BELEDİYE SENFONİ,BURSA BÖLGE DEVLET SENFONİ,ANTALYA DEVLET SENFONİ ,ÇUKUROVA DEVLET SENFONİ ORKESTRALARINA MİSAFİR SANATÇI OLARAK KATILARAK BİRÇOK KONSERDE GÖREV ALDI. 2008 YILINDA UGSO(ULUSAL GENÇLİK SENFONİ ORKESTRASI)İLE ALMANYA'nın DEĞİŞİK ŞEHİRLERİNDE VERİLEN KONSERLERE KATILDI. 2009 YILINDA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ DEVLET KONSERVATUVARI LUDMİLA SİROTİNA 'nin KEMAN SINIFINDAN MEZUN OLARAK AYNI YILIN EYLÜL AYINDA SAMSUN DEVLET OPERA VE BALESİ ORKESTRASINDA SÖZLEŞMELİ SANATÇI OLARAK GÖREVE BAŞLADI,SÖZLEŞMELİ OLARAK ÇALIŞTIĞI YILLARDA BİRÇOKTEMSİL, SAHNE ÜSTÜ SENFONİK KONSERLER,ASPENDOS,İSTANBUL,ESKİŞEHİR,BODRUM GİBİ OPERA VE BALE FESTİVALLERİNDE GÖREV ALDI. 2011 YILI OCAK AYINDA AÇILAN SINAVI KAZANARAK AYNI ORKESTRADA KADROLU KEMAN SANATÇISI OLARAK GÖREVİNE BAŞLADI VE HALEN GÖREVİNE DEVAM ETMEKTEDİR.


-Kamelyali Kadin -Binbir gece masallari 2009-2014 yillari arasinda Samsun Devlet Opera ve Balesinde gorev aldigi baslica eserler ; -Saraydan Kiz Kacirma -Korsan -Carmen -Don Kisot -Alibaba ve Kirk Haramiler -Zorba -La Boheme -Uyuyan Guzel -Madama Butterfly -Uc silahsorler -4. Murat -Bir tenor araniyor -Birjan ve Sara -Opera opera dedikleri -Sihirli Flut -Bati Yakasi Hikayesi -Bach Alaturca -Cardas Prensesi -Venedikte Bir Gece -Arsin Mal Alan -Kontes Mariza -istanbulname -Giselle