Sana daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinde çerezler ile toplanan kişisel verilerin Veri Politikamız - Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.

Devlet Opera ve Bale
Patara
GÖKTÜRK ARIKAN

04.01.1975 yılında Sydney'de doğdu. 1987 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet konservatuvarı Bale Bölümü'ne girdi ve 1995 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Ankara Devlet Opera ve Balesi'nde çalışmaya başladı. Modern Dans Topluluğu, Klasik Bale, Birim Dans Tiyatrosu, Opera eserleri ve Devlet Tiyatrosu'nun eserlerinde rol aldı. Halen Ankara Devlet Opera ve Balesi'nde çalışmaya devam etmektedir.


Ankara Devlet Opera ve Balesi Bir Yaz Gecesi Rüyası, Seni İstemiyorum, Saydam, Uyuyan Güzel, Çizmeli Kedi, Coppelia, Notre Damme'ın Kamburu, Çanakkale Şehitleri, Töre, Çakırcalı Efe, Dostlar Beni Hatırlasın, Sevginin Bedeli, Hamlet, Kont Dracula, Bahar Ayini (Koreograf Raif Rosğa), Bahar Ayini (Koreograf Selçuk Göldere), Bolero, Çok Büyük Şeyler, Fantastik (1995), Fantastik (2013), Ali Baba ve 40 (2011), Ali Baba ve 40 (2015), Turandot, Tannhauser, Faust, Rigoletto, İstanbulname, Venedik'te Bir Gece, Aida, Kırmızı Ev, Inanna, Frida, Amadeus


Ankara Devlet Tiyatrosu Sersem Kocanın Kurnaz Karısı (Koreograf), Giordano Bruno, El Ele (Her Şeye Rağmen),