Sana daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinde çerezler ile toplanan kişisel verilerin Veri Politikamız - Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.

Devlet Opera ve Bale
Patara
DİDEM TEPE

1980 yılında İstanbul da doğan Didem Tepe 1991 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarına girdi. Çalışmalarına Prof. Çiğdem İyicil ile başladı ,Prof. Saim Akçıl ile devam etti. 2003 senesinde Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun oldu. Bu süre içerisinde Prof. Atilla Işıksun ,Sema Korkut ve Prof. Fahrettin Kerimov ile çalıştı. Mezuniyetinin öncesinde ve sonrasında birçok özel ve devlet orkestralarında misafir sözleşmeli sanatçı olarak görev yaptı ..2000 senesinde İtalya'nın Siena şehrinde Accademia Chigiana da Uto Ughi nin Master Class sınıfına katıldı. 2003 senesinde Almanya nın Bremen şehrindeki Jugend Sinfonie Orchestra da 1. Keman grup üyesi olarak konserler verdi 2008 yılında Samsun Devlet Opera ve Balesinin açmış olduğu sınavı kazanan sanatçı halen Samsun Devlet Opera ve Balesi Orkestrasında sanat yaşamını sürdürmektedir.


GÖREV ALDIĞI ESERLER KARAGÖZ VE HACİVAT BATI YAKASI HİKAYESİ KAMELYALI KADIN ŞENDUL SARAYDAN KIZ KAÇIRMA UYUYAN GÜZEL ARŞIN MAL ALAN KONTEZ MARİZA OPERA OPERA DEDİKLERİ GİSELLE 1001 GECE MASALLARI CARMEN ALİ BABA &40 KORSAN LA BOHEME İSTANBULNAME ÇARDAŞ PRENSESİ DON KİŞOT ZORBA MADAMA BUTTERFLY ÜÇ SİLAHŞÖRLER 4. MURAT BİRJAN VE SARA SİHİRLİ FLÜT