Sana daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinde çerezler ile toplanan kişisel verilerin Veri Politikamız - Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.

Devlet Opera ve Bale
Patara
KEMAL ÖZGÜR ÇEVİK

1981 yılında Ankara' da doğdu. 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarında Bekir Çamcı ile birlikte Korno öğrenimine başladı. 2000 yılından itibaren Voice Of Brass adlı Bakır Beşli grubu ile çeşitli konserler ve yarışmalara katıldı. 2005 yılında mezun oldu. 4 yıl Bursa Senfoni Orkestrasında, 1 yıl Antalya Senfoni Orkestrasında sözleşmeli sanatçı olarak çalıştı. 2008 yılında Samsun Devlet Opera ve Balesinde kadrolu olarak çalışmaya başladı.


2008-2014 yılları arasında Samsun Devlet Opera ve Balesinde görev aldığı başlıca eserler; Saraydan Kız Kaçırma, Carmen, Ali Baba & 40, La Boheme, Madama Butterfly, IV.Murat, Birjan ve Sara, Sihirli Flüt, Batı Yakası Hikayesi, Çardaş Prensesi, Arşın Mal Alan, Giselle, Binbir Gece Masalları, Don Kişot, Zorba, Uyuyan Güzel, 3 Silahşörler, Opera Opera Dedikleri 2008-2014 yıllarında gerçekleştirilen sahne üstü konserleri