Sana daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinde çerezler ile toplanan kişisel verilerin Veri Politikamız - Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.

Devlet Opera ve Bale
Patara

Duyurular

​İSTANBUL DEVLET OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ “ 4 OCAK 2022 TARİHLİ YENİ YIL KONSERİ”, “ 6 OCAK 2022 TARİHLİ YUNUS EMRE ORATORYOSU”, “DON PASQUALE” ve “THE RAKE’S PROGRESS” TEMSİLLERİ HAKKINDA DUYURU​


Değerli Sanatseverler,


Sanat takvimimizde elimizde olmayan ve sağlık tedbirleri çerçevesinde yapılan tüm değişiklikler konusunda göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz.
Bildiğiniz üzere ülkemizde koronavirüs halen etkisini sürdürmekte, bizler de ona karşı sanatın iyileştirici gücüyle ayakta durmaktayız. Ancak sanatçılarımızın, teknik ekibimizin ve sizlerin sağlığı bizim için çok daha önem arz etmektedir.
Bu bağlamda takvimimizde sağlık tedbirlerinin öne çıkması sebebiyle bazı değişiklikler ve ertelemeler kaçınılmaz olmuştur.

4 Ocak 2022 tarihinde Kadıköy Belediyesi Süreyya Opera Sahnesi'nde gerçekleştirmeyi planladığımız "Yeni Yıl Konseri"ni sanatçılarımızın sağlık önlemleri gerekçesiyle gerçekleştiremiyoruz. 

Ancak bu sizlerle beraber olamayacağız duyurusu değildir; 4 Ocak 2022 Salı saat 20:00'da Kadıköy Belediyesi Süreyya Opera Sahnesi'nde Oda Müziği ve solistlerimizle beraber gerçekleşecek yeni bir YENİ YIL KONSERİ repertuvarı ile sizlerle buluşacağız.

6 Ocak 2022 tarihinde gerçekleştirmeyi planladığımız "YUNUS EMRE" oratoryosu, Ocak ayındaki "DON PASQUALE" ve "THE RAKE'S PROGRESS" temsillerimiz sağlık açısından sanatçılarımız ve teknik ekibimiz için risk taşıdığı görüşüyle ileri bir tarihe ertelenmiştir. 

Bilet iadesi yapmak isteyen seyircilerimiz için:
Biletlerinizi Online aldıysanız; info@biletinial.com adresine PNR Numarası belirten bir mail atarak iade talebinde bulunabilirsiniz.