Sana daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinde çerezler ile toplanan kişisel verilerin Veri Politikamız - Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.

Devlet Opera ve Bale
Göbekli Tepe

KONU

3 AŞK

Bu gezegende hemen herkesin yaşadığı bir durum… Aşık oluruz ve daha sonra farklı nedenlerden dolayı ilişkimiz biter, ayrılırız ya da terk ediliriz . Ardından zorlu bir toparlanma süreci başlar. Hayata geri dönmeye çabalarız. Bazen bu geri dönüş pek sağlıklı olmaz, bazen yeni bir aşk bularak içine düştüğümüz karanlıktan sıyrılmak isteriz. Bazen de aşktan umudumuzu keseriz. Güzel bir ilişkinin bitişinden sonra kişi, ayrılık acısının ona yaşattığı kabustan nasıl kurtulur ve ne şekilde hayata dönebilir… ? “3 Aşk”, “bitiş” ile başlar, “başlangıç” ile biter; başlangıçta sonu, sonda başlangıcı görürüz. Aynı hayat gibi… Bir kısır döngü…


JUDITH

Kuşatılmış Bethulia şehrinin surları dışında, genç fatih Holofernes ve askerleri, şehrin muhtemel düşüşünü kutlamaya başlamışlardır. Şehir halkı, kentlerini yağma edilmekten kurtarmak üzere, Holofernes’ in aklını çelmek için genç dul Judith’ i seçmiştir. Judith, Holofernes’in tarafında olduğuna onu ikna eder ve genç fatihin güvenini kazanır. Bir yandan da Holofernes’e aşık olmuştur. Ulusu için görevini yerine getirmek ile Holofernes’e hissettikleri arasında kararsız kalır. O sırada Judith’in yardımcısı Abra devreye girer ve ona ısrarla görevini hatırlatır. Holofernes’ e sarılmış olan Judith , Abra’ nın da yardımıyla, aşkının başını keser. Kumandansız kalan Holofernes’ in askerleri, halk tarafından kenti terk etmeye zorlanır. Şehir halkı zaferi kutlarken, Judith sevdiği adamın yasını tutmaktadır.


3 AŞK - JUDITH

VİDEOTEMSİL TARİHİ

DİSTRİBÜSYON