Sana daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinde çerezler ile toplanan kişisel verilerin Veri Politikamız - Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.

Devlet Opera ve Bale
Göbekli Tepe
KEREM ÜNAL İNANÇ

2006 yılında Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Modern Dans Anasanat Dalı bölümünde eğitime başlamıştır. Bu süreçte birçok eğitmenle çalışmış ve bazı eserlerinde rol almıştır.


2010 Yılında Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tarafından görevlendirilerek, Norveç Porsgrunn International Theater Festival (PIT) adlı organizasyonda misafir sanatçı olarak görev aldı ve şehrin konservatuvarı ile 20 yaş altı gençlerin oluşturduğu, Tine Fossmo direktörlüğündeki topluluğa atölye çalışmalarında bulundu. 2008 Yılında Ankara Devlet Opera ve Avusturya Viyana şehri Hofburg şatosunda, Viyana Flarmoni orkestrası ile aynı sahneyi paylaşma imkanı buldu. Aynı yıl Modern Dans Topluluğu'nun repertuvarına koyduğu yeni eseri 'BİN KALP ATIŞI' adlı üçlemenin seçmelerine katılarak uygun bulunmuş ve sözleşmeli sanatçı olarak göreve başlamıştır. 2008 yılından bugüne birçok eserde görev almış ve halen Modern Dans Topluluğu bünyesinde solist sanatçı olarak sanat yaşamına devam etmektedir.


2015 yılından bu yana Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Modern Dans Anasanat Dalı bölümünde öğretim görevlisi olarak eğitim vermektedir. 2018 yılında Ankara Devlet Opera ve Balesi birimi Modern Dans Topluluğunun Sanat Yönetmenliğini, 2019 yılında ise kurumun İl Koordinatörlüğünü üstlenmiştir.


GALERİ