Sana daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinde çerezler ile toplanan kişisel verilerin Veri Politikamız - Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.

Devlet Opera ve Bale
Patara

Duyurular

SÖZLEŞMELİ PERSONEL SINAV SONUÇLARI HAKKINDA DUYURU


GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BAĞLI ANKARA, İSTANBUL, İZMİR, MERSİN, ANTALYA VE SAMSUN DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRLÜKLERİNİN PERSONEL İHTİYACINI KARŞILAMAK ÜZERE AÇILMIŞ OLAN SÖZLEŞMELİ PERSONEL SINAV SONUÇLARI CUMHURBAŞKANLIĞI KARİYER KAPISI PLATFORMUNDA YAYIMLANMIŞTIR. 

SINAVA GİREN ADAYLAR CUMHURBAŞKANLIĞI KARİYER KAPISI PLATFORMUNA E-DEVLET ŞİFRELERİ İLE GİRİŞ YAPARAK SINAV SONUÇLARINI ÖĞRENEBİLİRLER. 

CUMHURBAŞKANLIĞI KARİYER KAPISI PLATFORMUNDA  ASİL  KAZANDINIZ İBARESİ ALANLAR EN GEÇ 11 KASIM 2022 TARİHİ MESAİ BİTİMİNE KADAR SINAVA GİRDİĞİ MÜDÜRLÜĞE MÜRACAAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. 

CUMHURBAŞKANLIĞI KARİYER KAPISI PLATFORMUNDA ASİL KAZANDINIZ İBARESİ OLMAYAN ADAYLAR SINAVA GİRDİĞİ POZİSYONA YERLEŞEMEMİŞTİR.  ADAYLARIN BU HUSUSA DİKKAT ETMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.