Sana daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinde çerezler ile toplanan kişisel verilerin Veri Politikamız - Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.

Devlet Opera ve Bale
Göbekli Tepe

Duyurular

İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ SÖZLEŞMELİ SANATÇI ALIM İLANI


DEVLET OPERA VE BALESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
İSTANBUL DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ
Sözleşmeli Sanatçı Alım İlanı
Genel Müdürlüğümüz İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Sözleşmesi ile 1 Atölye Elemanı (Fotoğrafçı) alınacaktır.
ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER
1- Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır.
2- İlkokul veya ilköğretim mezunu olmak,
3- İlgili meslek örgütlerinden alınmış en az üç yıl deneyim sahibi olduğuna dair belge veya eğitim veya meslek kursları gibi yerlerden alınmış belge veya iş tecrübesini gösteren önceki işyerinden alınmış deneyim belgesi olması şartları alınır.
Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Temsil/Gün Başına Çalışma Grubunda Atölye Elemanı Uygulama Müfredatı
Atölye Elemanı sözleşmesine bağlı olarak çalıştırılacak kişiler;
Müdürlüklerde Müdür veya Yardımcısı başkanlığında, Sanat Teknik Müdürü ve Müdür tarafından branşlarıyla ilgili belirlenecek 1 kişiden oluşan en az 3 kişilik komisyon tarafından değerlendirilmeye tabi tutularak belirlenir.
Atölye Elemanlarının alımları Sanat Teknik Müdürlüklerinin ihtiyacı üzerine branşlara göre Temsil Sezonu sonuna kadar gerçekleştirilecek olup, göreve alınanlardan gerekli görülenler, Genel Müdürlüğün veya Müdürlüğün uygun gördüğü zamanlarda ve belirleyeceği kriterler doğrultusunda yeniden değerlendirmeye tabi tutulabilirler. Bu değerlendirmelerde başarılı olamayanların sözleşmeleri sona erdirilir.
BAŞVURU ŞEKLİ
Başvuruların en geç 08 Mart 2019 Cuma günü saat 17.00’ye kadar ilgili Müdürlüğe;
1- Başvuru Dilekçesi
2- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
3- Adli Sicil Kaydı
4- Diploma Örneği
5-2 Adet Fotoğraf
6-Özgeçmiş (CV)
- ile şahsen ya da posta yolu ile “Paşalimanı Cad. Eski Tekel Binası 34674
Üsküdar/İstanbul” adresine yapılabilir.
SINAV YERİ, TARİHİ VE SAATİ
Yer : İstanbul Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Gümüşsuyu Mahallesi Mete Caddesi Seyran Apt No:6 Taksim Beyoğlu/İstanbul
Sınav Tarihi ve Saati : 12 Mart 2019 Salı
Saat : 11.00
İRTİBAT TELEFONU : 0212 252 11 11


docx'i açmak için tıklayınız