Sana daha iyi bir alışveriş deneyimi sunulabilmesi için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinde çerezler ile toplanan kişisel verilerin Veri Politikamız - Bilgilendirmelerimizde belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuatına uygun olarak kullanılacaktır.

Devlet Opera ve Bale
Göbekli Tepe

Announcement

MERSİN DEVLET OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ KUVA’Yİ MİLLİYE’NİN İNSAN MANZARALARI, DON GIOVANNI, OPERACAPELLA​, ESERLERİ HAKKINDA DUYURU


​Değerli Sanatseverler,
Sanat takvimimizde elimizde olmayan ve sağlık tedbirleri çerçevesinde yapılan tüm değişiklikler konusunda göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. 


Bildiğiniz üzere ülkemizde koronavirüs halen etkisini sürdürmekte, bizler de ona karşı sanatın iyileştirici gücüyle ayakta durmaktayız. Ancak sanatçılarımızın, teknik ekibimizin ve sizlerin sağlığı bizim için çok daha önem arz etmektedir.


Bu bağlamda takvimimizdeki değişiklikler kaçınılmaz olmuştur. 15 Ocak 2022 Cumartesi günü sahnelenmesi planlanan “KUVA’Yİ MİLLİYE’NİN İNSAN MANZARALARI, 18 Ocak 2022 Salı günü sahnelenmesi planlanan “DON GIOVANNI” ve 27 Ocak 2022 Perşembe günü sahnelenmesi planlanan “OPERACAPELLA” temsilimiz iptal olmuş olup, bilet iadesi yapılacaktır.

Biletlerinizi online aldıysanız; info@biletinial.com adresine PNR numarası belirten bir mail atarak iade talebinde bulunabilirsiniz. Biletlerini gişeden alan seyircilerimizin ise, iade sırasında Opera Gişe'sine biletlerini teslim etmeleri gerekmektedir. 


Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Sevgiyle, sanatla ve sağlıkla kalınız.