In order to provide you with a better shopping experience, we place cookies on our site, and will continue to use personal data collected with cookies in accordance with our Data Policy - the purposes and methods and regulations set forth in our information.

Devlet Opera ve Bale
Patara

Announcement

İSTANBUL DEVLET OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ "Yunus Mânâ" ve "Alaz ile Cemre" ESERİ HAKKINDA DUYURU


​Değerli Sanatseverler,
Sanat takvimimizde elimizde olmayan ve sağlık tedbirleri çerçevesinde yapılan tüm değişiklikler konusunda göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz.


Bildiğiniz üzere ülkemizde koronavirüs halen etkisini sürdürmekte, bizler de ona karşı sanatın iyileştirici gücüyle ayakta durmaktayız. Ancak sanatçılarımızın, teknik ekibimizin ve sizlerin sağlığı bizim için çok daha önem arz etmektedir.
Bu bağlamda takvimizde sağlık tedbirlerinin öne çıkması sebebiyle bazı değişiklikler ve ertelemeler kaçınılmaz olmuştur.


22  Mart 2022 tarihlerinde Kadıköy Belediyesi Süreyya Opera Sahnesi'nde gerçekleştirmeyi planladığımız "Yunus Mânâ" ve "Alaz ile Cemre" temsillerimiz sağlık nedenleriyle gerçekleştirilemeyecektir.


Bilet iadesi yapmak isteyen seyircilerimiz için:
Biletlerinizi Online aldıysanız; biletinial'dan aldığınız biletler otomatik olarak ödeme yaptığınız kartınıza yansıtılacaktır.
Biletlerini gişeden alan seyircilerimizin ise iade sırasında Süreyya Gişesi’ne biletlerini teslim etmeleri gerekmektedir.


Anlayışınız için teşekkür eder, dansçılarımıza acil şifalar dileriz.
Sevgiyle, sanatla ve sağlıkla kalınız.