In order to provide you with a better shopping experience, we place cookies on our site, and will continue to use personal data collected with cookies in accordance with our Data Policy - the purposes and methods and regulations set forth in our information.

Devlet Opera ve Bale
Göbekli Tepe

Announcement

İZMİR DEVLET OPERA ve BALESİ "LA TRAVIATA" TEMSİLİ HAKKINDA DUYURU


​Değerli Sanatseverler,

Elimizde olmayan ve sağlık tedbirleri çerçevesinde sanat takvimimizde yapılan tüm değişiklikler konusunda göstermiş olduğunuz anlayışa öncelikle teşekkür ederiz. 
Bildiğiniz üzere ülkemizde koronavirüs halen etkisini sürdürmekte; bizler de ona karşı sanatın iyileştirici gücüyle ayakta durmaktayız. Ancak sanatçılarımızın, teknik ekibimizin ve sizlerin sağlığını çok daha fazla önemsediğimizi bilmenizi isteriz. 

Bu bağlamda takvimimizdeki değişiklikler kaçınılmaz olmuştur. 15 – 18 ve 20 Ocak 2022 tarihlerinde yapılması planlanan "La Traviata" temsilimiz iptal olmuş olup, tarafınıza biletlerinizin iadesi yapılacaktır.

Biletlerinizi internet üzerinden aldıysanız; info@biletinial.com adresine PNR numarası belirten bir mail atarak iade talebinde bulunabilirsiniz.

Biletlerini gişelerimizden alan seyircilerimiz ise biletlerini teslim ederek iadeyi gişelerden gerçekleştirebilirler.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Sevgiyle, sanatla ve sağlıkla kalınız.