In order to provide you with a better shopping experience, we place cookies on our site, and will continue to use personal data collected with cookies in accordance with our Data Policy - the purposes and methods and regulations set forth in our information.

Devlet Opera ve Bale
Göbekli Tepe

Announcement

ANKARA DEVLET OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ "VİVO QUARTET İLE DANS" TEMSİLİ HAKKINDA DUYURU


Değerli Sanatseverler,

Sanat takvimimizde elimizde olmayan ve sağlık tedbirleri çerçevesinde yapılan tüm değişiklikler konusunda göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. 


Bildiğiniz üzere ülkemizde koronavirüs halen etkisini sürdürmekte, bizler de ona karşı sanatın iyileştirici gücüyle ayakta durmaktayız. Ancak sanatçılarımızın, teknik ekibimizin ve sizlerin sağlığı bizim için çok daha önem arz etmektedir.


Bu bağlamda takvimimizdeki  değişiklikler kaçınılmaz olmuştur. 12 Ocak 2022 "Vivo Quartet ile Dans"  temsilimiz iptal olmuş olup, bilet iadesi yapılacaktır.


Biletlerinizi online aldıysanız; info@biletinial.com adresine PNR numarası belirten bir mail atarak iade talebinde bulunabilirsiniz.
Biletlerini gişeden alan seyircilerimizin ise, iade sırasında Opera Gişe’sine biletlerini teslim etmeleri gerekmektedir.


Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Sevgiyle, sanatla ve sağlıkla kalınız.