In order to provide you with a better shopping experience, we place cookies on our site, and will continue to use personal data collected with cookies in accordance with our Data Policy - the purposes and methods and regulations set forth in our information.

Devlet Opera ve Bale
Göbekli Tepe

Announcement

İSTANBUL DEVLET OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ "GALA BALE" ESERİ HAKKINDA DUYURU


​Değerli Sanatseverler,

Sanat takvimimizde elimizde olmayan ve sağlık tedbirleri çerçevesinde yapılan tüm değişiklikler konusunda göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. 
Bildiğiniz üzere ülkemizde koronavirüs halen etkisini sürdürmekte, bizler de ona karşı sanatın iyileştirici gücüyle ayakta durmaktayız. Ancak sanatçılarımızın, teknik ekibimizin ve sizlerin sağlığı bizim için çok daha önem arz etmektedir.
Bu bağlamda takvimizde yine bazı değişiklikler ve ertelemeler kaçınılmaz olmuştur. ​

18 Aralık GALA BALE temsilimizin  biletleri 28 Aralık tarihine, 21 Aralık biletleri ise 22 Aralık tarihine  aktarılacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Sevgiyle, sanatla ve sağlıkla kalınız.

Bilet iadesi yapmak isteyen izleyicilerimiz için:

Biletlerinizi online aldıysanız; info@biletinial.com adresine PNR numarası belirten bir mail atarak iade talebinde bulunabilirsiniz.
Biletlerini gişeden alan seyircilerimizin ise, iade sırasında Süreyya Gişesi’ne biletlerini teslim etmeleri gerekmektedir.