In order to provide you with a better shopping experience, we place cookies on our site, and will continue to use personal data collected with cookies in accordance with our Data Policy - the purposes and methods and regulations set forth in our information.

Devlet Opera ve Bale
Göbekli Tepe

Announcement

İSTANBUL DEVLET OPERA ve BALESİ MÜDÜRLÜĞÜ "UYUYAN GÜZEL" TEMSİLİ ESER DEĞİŞİKLİĞİ HAKKINDA


​9-12-13 Kasım tarihlerinde sahnelenmesi planlanan “Uyuyan Güzel” temsillerimiz Don Quixote balesi temsilleriyle değişmiştir. 


9 Kasım 2021 Uyuyan Güzel temsiline bileti olan seyircilerimizin biletleri 7 Aralık Don Quixote temsili için geçerli olacaktır. 

12 Kasım 2021 Uyuyan Güzel temsiline bileti olan seyircilerimizin biletleri 17 Aralık Don Quixote temsili için geçerli olacaktır. 

13 Kasım 2021 Uyuyan Güzel temsiline bileti olan seyircilerimizin biletleri 18 Aralık Don Quixote temsili için geçerli olacaktır. 

Bilet iadesi yapmak isteyen izleyicilerimiz için:
Biletlerinizi online aldıysanız; info@biletinial.com adresine PNR numarası belirten bir mail atarak iade talebinde bulunabilirsiniz.
Biletlerini gişeden alan seyircilerimizin ise, iade sırasında Süreyya Gişesi’ne biletlerini teslim etmeleri gerekmektedir.